امروز پنجشنبه 31 خرداد 1398

تعداد بازدید کننده امروز : 1 نفر

کل بازدیدکننده ها : 34667 نفر

ذبستان احسان

مجتمع فرهنگی آموزشی احسان


     به نام خدا
مجتمع آموزشي فرهنگي ورزشي احسان با اهداف متعالي آموزشي پرورشي و توسعه فرهنگ غني ايراني و تربيت و پرورش نيروهاي متخصص و متعهد جامعه به همّت بزرگ مرد فرهنگ دوست و خيرانديش آقاي مهندس سيداسحاق فال اسيري در دامنه کوه داراک درشهرعلم و ادب شيراز در زميني به مساحت تقريبي 30 هزار متر مربع درسال 1373 خريداري و بنا گرديد.
اين مجتمع آموزشي فرهنگي با مطالعات گسترده و بهره گيري از مجرب ترين کارشناسان و مهندسان و مطابق با استانداردهاي جهاني طراحي و ساخته شد. واحدهاي آموزشي پيش دبستاني ودبستان دوره اول ودوم، راهنمايي، دبيرستان و پيش دانشگاهي با ظرفيت و گنجايش حدود 2000 دانش‌آموز و 270 نفر پرسنل اداري، اجرايي و علمي از سال 1376 آغاز به کار کرده است .
مجتمع آموزشي فرهنگي احسان همچنين داراي يک تالار اجتماعات مجلل و مجهز است که با گنجايش 660 نفر جهت فعاليت هاي فرهنگي و هنري دانش آموزان و فرهنگ دوستان و فرهيختگان شهر شيراز مشغول فعاليت مي باشد . همچنين با درايت و دورانديشي مؤسس محترم  ،  مجموعه ورزشي زيبايي دراين مجتمع راه اندازي شدکه سالن چند منظوره آن شامل: سالن هاي واليبال، بسکتبال، فوتسال،  تنيس روي ميز، هندبال، بيليارد و استخر سرپوشيده، سونا و جکوزي مدرن وهمچنين زمين روباز فوتبال و بسکتبال مي‌باشدکه تمامي دانش آموزان و کارکنان مجتمع در طول سال از خدمات اين ورزشگاه بهره‌مند مي‌شوند.
مهمترين ويژگي مجتمع آموزشي فرهنگي احسان، فعاليت نيروهاي انساني کارآمدو متخصص و متعهد است که با بهره گيري از ديدگاه آموزشي و معنوي مؤسس محترم و با تلاش و درايت کارکنان دلسوز در بخش اداري و اجرايي و علمي، فضاي مطلوب و مناسبي را براي رشد و اعتلاي هرچه بيشتروبهترعلمي و تربيتي فرزندان اين مرز و بوم فراهم آورده است .

اين مجتمع درقالب مدارس غيردولتي فعاليت مي نمايد .

اركان مجتمع عبارتند از:

1-مؤسسين                2- هيأت امنا                 3- هيأت مديره

4-مدیر ابتدائی          5- مدیر متوسطه اول          6- مدیر متوسطه دوم            7- مدیر بخش فرهنگی           8- مدیر ورزشگاه

هيأت مؤسس :

1- آقاي مهندس سيد اسحق فال اسيري فرزند مرحوم سيد حسام الدين

2- آقاي سيد احسان فال اسيري فرزند : سيد اسحق

هيأت امنا :

مركب از 11نفر استاندار وقت استان – رئيس سازمان آموزش وپرورش استان ، هيأت مؤسس وشش نفر ازچهره هاي شناخته شده به انتخاب مؤسسين براي مدت 5 سال مي باشد .

 

هيأت مديره :

مركب از 5 نفر

1- رئيس هيأت مديره : آقای سید اسحق فال اسیری

2-عضو هيأت مديره : آقاي عبدالحميد معافيان

3 - عضو هيأت مديره : آقاي افراسياب اميري

4 -مدیرعامل : آقای دکتر امین اله فاضل

 5 - مدیر آموزشی پژوهشی


 واحدهاي آموزشي ، ورزشي ، فرهنگي داراي مدير مستقل مي باشند كه زير نظر مديرعامل وهيأت مديره فعاليت مي نمايند .
آدرس : شيراز، بلوار شهید رجائی ، انتهای فرهنگ شهر ، میدان احسان ، مجتمع آموزشی فرهنگی احسان
شماره تلفن : 07136545038
آدرس ایمیل مدرسه:
ehsan.school.1376@gmail.com

افتخارات
  • اسامی منتخب المپیاد رایانه
  • منتخب جشنواره انشا نویسی
  • منتخب جشنواره جابربن حیان
  • منتخب جشنواره انشا نویسی
  • مسابقات نقاشی
  • جشنواره زبان آموزی
متولدین امروز
  • متولدین امروز