امروز جمعه 25 آبان 1397

تعداد بازدید کننده امروز : 10 نفر

کل بازدیدکننده ها : 20370 نفر

ذبستان احسان

اخبارفیشور سیلانت
فیشورسیلانت چیست و چگونه به دندانهای کودکان در مقابله با پوسیدگی کمک می کند؟

فیشورسیلانت چیست و چگونه به دندانهای کودکان در مقابله با پوسیدگی کمک می کند؟


اقدامی جهت جلوگیری از پوسیدگی دندان این خبر ویژه دانش آموزان پایه دوم شعبه یک می باشد .
ادامه مطالب

دعوت نامه


قابل توجه اولیا محترم باسلام احتراما ً پیرو اعلام اداره آموزش و پرورش مبنی بر برگزاری پروژه جابربن حیان از عزیزان علاقمند جهت شرکت در این طرح دعوت می گردد تا ضمن ثبت نام و تشکیل گروه ، نسبت به ارائه طرحهای خود به سرکار خانم باهوش مسئول آزمایشگاه دبستان اقدام نمائید. با تشکر مدیر دبستان احسان ============================= توجه : اطلاعات بیشتر این خبر را می توانید در گزینه اخبار علمی مشاهده بفرمائید {کد خبر: 204 زمان: 1397/08/06 دسته خبری: علمی}
ادامه مطالب

گزارش معاینات چشم


انجام معاینات تنبلی چشم مربوط به آبان ماه
ادامه مطالب

اولین جشنواره فرهنگی هنری


برای اطلاع بیشتر به معاونین پرورشی دبستان مراجعه فرمایید
ادامه مطالب

مراجعه به حسابداری


اولیا محترم با سلام چنانچه چک سر رسید آبانماه جهت شهریه تحویل حسابداری نموده اند لطفا ً با مراجعه به حسابداری و پرداخت نقدی چک خود را دریافت نمایند.
ادامه مطالب

vitamin C


در حالیکه همه ما باور داریم ویتامین سی برای تقویت سیستم ایمنی حائز اهمیت است ، مطالعه ها نشان داده اند که مکمل یاری حتی در مقادیر بسیار بالای ویتامین سی در پیشگیری از ابتلا به سرماخوردگی و آنفولانزا تاثیر قابل توجهی نخواهد داشت.
ادامه مطالب

سیستم ایمنی


چطور سیستم ایمنی بدنمان را تقویت کنیم؟ فصل سرما و کاهش دمای هوا به معنای آغاز و شیوع بیماری هایی مانند سرماخوردگی ، آلرژی فصلی و افسردگی است اما با مصرف خوراکی ساده می توان از تمام بیماری های فصل پاییز و زمستان در امان ماند. تغییر هر فصل به معنای تغییر شیوه زندگی و ورود بیماری های جدید است. اما با کمی دقت در عادات تغذیه ایی و رفتاری می توان از ابتلا به بیماری های مختلف در امان ماند و فصلی بدون ابتلا به بیماری را گذراند.
ادامه مطالب

دومینو چیست ؟
آخرین به روز رسانی 1397/08/19

آخرین به روز رسانی 1397/08/19


دومینو به قطعه کوچک مستطیل شکلی گفته می شود که از کنار هم قرار گرفتن تعدادی از این قطعات با طراحی و ترسیمی اجرا می شود . دومینو با استفاده از علوم و معماری ساختاری ، بازیگر خودرا به خلاقیت و پویایی ذهن سوق داده و باعث ایجاد هماهنگی بین دو نیم کره مغز می گردد. دومینو اولین بازی فکری در دنیا می باشد که به صورت گروهی اجرا می شود و افراد به صورت تیم های چند نفره با یکدیگر مسابقه می دهند . بر خلاف دیگر بازی های فکری از دومینو به عنوان ورزش یاد می شود چرا که دومینو بازان ضمن داشتن اندیشه خلاق باید دارای وضعیت جسمانی خوبی نیز باشند تا بتوانند چند ساعت در کنار یکدیگر طرح های خلاقانه خود را اجرا کنند. ضمناً دومینو می تواند یک بازی خانوادگی پر هیجان باشد.
ادامه مطالب

سرویس مدارس
اطلاعیه

اطلاعیه


اولیا محترم باسلام بدین وسیله به اطلاع می رساند ، دانش آموزانی که از سرویس استفاده می کنند ولی هنوز در سامانه سرویس مدارس ثبت نام نکرده اند هر چه سریعتر به آدرس اینترنتی www.shirazs.ir مراجعه فرمایند. ☻نکته سایت مورد نظر به آدرس زیر تغییر یافته است https://shirazs.org
ادامه مطالب

تفاوت سرماخوردگی وآنفولانزا


پیشگیری اولین و موثرترین راه مقابله با بیماری است:
ادامه مطالب

افتخارات
  • کسب مقام در رشته احکام سطح ناحیه
  • کسب مقام برتر در جشنواره روان خوانی
  • جشنواره جابربن حیان
  • کسب مقام اول قرآن رشته قرائت
  • کسب مقام برترمنتخب استان در رشته المپیاد علوم آزمایشگاهی درسطح ناحیه
  • برگزیده جشنواره مدل و نقشه های چغرافیایی درسطح ناحیه
متولدین امروز
  • متولدین امروز